VÝKUP LESA A LESNÍCH POZEMKŮ
Koupíme váš les
za nejvyšší
možnou cenu

Nevíte, co s vlastním lesem? Nemáte čas ani prostředky se o les řádně starat? Koupíme váš les. Peníze vám vyplatíme do několika dní.

Prodej lesa
bez starostí a výhodně

Proč vykupujeme lesy od soukromých majitelů? Představte si situaci, kdy vám v lese řádí kůrovec – to prostě nechcete. Nebo vám les spadne do klína jako součást dědictví a vy nevíte, co s ním. Anebo možná víte, ale nemáte na to čas, ani peníze.

To je pak dobré uvažovat o prodeji lesa.

*na základě znaleckého posudku

Odkoupíme váš les
a zachováme jeho nádheru i pro budoucí generace

Hledáte odpovědného
lesního správce?

Nemáte čas ani prostředky na řádné hospodaření ve svém vlastním lese? Pro řádné hospodaření potřebujete odborného lesního hospodáře (OLH). Zajišťujeme profesionální služby odborného lesního hospodáře. Lesy spravujeme trvale udržitelným způsobem, aby zůstaly zdravé a krásné pro další generace.

Kůrovec
nezná hranice

Když máte v lese kůrovce, zpravidla je to velký problém. Ze zákona máte povinnost zastavit šíření kůrovcové kalamity ve svém lese.

Jak pomáháme českým lesům
bojovat s kůrovcem?

Zastavíme šíření kůrovce

Rychlý zásah proti kůrovci je klíč k jeho zastavení. Poškozené stromy najdeme a pokácíme. Kůrovce redukujeme už při rojení a také na skládkách vytěženého dřeva.

Uklidíme po těžbě

Uklidíme les po hloubkové těžbě, aby se kůrovec nemohl dál šířit. Pokud vám les napadl kůrovec a nemáte peníze na těžbu a úklid klestu, pomůžeme vám. Odkoupíme les za nejvyšší možnou cenu.

Vysadíme nový les

Obnovíme les zdevastovaný kůrovcem, abychom les zachovali pro příští generace. Zajistíme nové sazenice i semenáče. Víme co a jak sázet, aby se kůrovcová kalamita neopakovala.

Myslíme to s vaším lesem dobře a postaráme se o něj, aby dělal radost i dalším generacím.

Chci prodat
můj les

Po odeslání vaší zprávy se vám ozveme co nejdříve. Něco se pokazilo? Volejte +420 725 588 158.

Vydělejte s námi na přeměně českých lesů

Hledáte smysluplnou investiční příležitost s jistotou stabilního zhodnocení? Chcete se podílet na obnově českých lesů?