Produkce měsíčního dřeva
Ekologický
stavební materiál

co vydrží po staletí

Přirozeně odolné dřevo, které nemusíte chemicky ošetřovat.

Naše měsíční
dřevo
tady
vydrží navěky

Ano, trochu přeháníme. S jistotou ale víme, že dům postavený z měsíčního dřeva máte na celý život. A s přehledem bude dobře sloužit i vašim vnoučatům.

Dodáme Vám špičkový materiál
pro kvalitní truhlařinu

Střešní
šindele

Střešní šindele z lunárního dřeva vydrží mnohokanásobně déle, než šindele vyrobené ze stejného druhu stromu, avšak pokáceného v nevhodné době.

Luxusní
dřevostavby

Dřevostavby postavené z kvalitního masivního měsíčního dřeva vydrží několikrát déle, než běžné dřevostavby z lepeného a chemicky ošetřeného dřeva.

Nábytek
co vydrží

Nábytek z měsíčního dřeva je dokonalý. Dřevo nepraská a je tvarově stálé. Stůl nebo židle z měsíčního dřeva jsou opravdový luxus.

Dřevěné
vany

Špičkové ručně vyráběné dřevěné vany a umyvadla vyrobené z měsíčného dřeva vám budou poctivě sloužit celý život.

V čem je měsíční dřevo jiné než běžné dřevo?

Tak především je opravdu nutné jej kácet v zimě a při měsíčku. Od prosince do února. Víc ani ťuk. To je totiž zpravidla období, kdy se v kmenech drží minimální vlhkost.

Pokácené kmeny je potřeba nechat odpočinout. Takže na měsíční dříví si počkáte zpravidla 3 roky. Za odměnu ovšem získáte vysoce kvalitní stavební dřevo a truhlářské řezivo.

Měsíční dřevo je trvanlivější než běžné dřevo, nekroutí se, nepraská a hlavně nechutná broukům. Takže ho nemusíte chemicky ošetřovat.

Chcete koupit kvalitní měsíční dřevo?

Proč stavit dřevostavbu
z měsíčního dřeva?

Dnešní moderní dřevostavby jsou poskládané z běžně dostupného různorodého stavebního řeziva, které je lepené, lakované, barvené a různě chemicky ošetřené. O izolačních materiálech vyrobených z ropy ani nemluvě.

Chtěli byste bydlet v domě, kde jsou schodiště, podlahy a dřevěné obklady plné jedů a prašných škodlivin? My ne.

Naproti tomu měsíční dřevo, které vytěžíme ve správný čas podle luny, žádnou chemii nepotřebuje. Lunární dříví nemusíte impregnovat a jinak ošetřovat chemií. Schody, podlahy a dřevěné obklady budou mnoho let vonět a nebude vám do vzduchu uvolňovat škodlivé látky z různých lepidel, napouštědel a impregnačních prostředků.

Mám zájem
o měsíční dřevo

Po odeslání vaší zprávy se vám ozveme co nejdříve. Něco se pokazilo? Volejte +420 725 588 158.

Vydělejte s námi
na přeměně českých lesů

Hledáte smysluplnou investiční příležitost s jistotou stabilního zhodnocení? Chcete se podílet na obnově českých lesů?