České stromy
Proč jít
do toho s námi

Umíme se o les
postarat

Chceme, aby tady lesy zůstaly i pro naše vnoučata. Zdravé a krásné, tak jak je známe z dětství. Nezapomínejme ale na fakt, že les jsme my lidé vždy pěstovali proto, abychom ho sklízeli a produkovali kvalitní dříví. Pokud nechceme žít ve světě z umělé hmoty, bez kvalitního dřeva se zkrátka neobejdeme. Proto se o lesy staráme tak, abychom je mohli dlouhodobě sklízet.

Máme know-how
a rádi poradíme

Michal Hubert Zrůst obhospodařuje desítky tisíc hektarů českých lesů. Díky tomu máme hluboké znalosti a zkušenosti s výběrovou těžbou, produkcí měsíčního dříví, úklidem polomů i obnovou lesa. Dokážeme vám poradit, kdy a jak správně dříví v lese kácet, jak bojovat s kůrovcem, jak správně zalesňovat holiny i jaké sazenice vybrat, abyste to udělali podle zákona.

Pěstujeme vlastní sazenice

Už dnes na trhu chybí miliony lesních sazenic. A to je příležitost pro České stromy – už v roce 2022 chceme pomocí aquaponie a hydroponie vypěstovat první lesní sazenice. Zaměřujeme se na produkci stromů, které se do naší krajiny hodí. Jde především o jedli, modřín, douglasku, buk a dub, ale budeme zkoušet pěstování i zajímavých dřevin, jako jsou třešeň ptačí, nebo líska turecká.

Náš tým

<span class="lighter">Michal</span> Hubert

Michal Hubert

Funkce

<span class="lighter">Michal</span> Hubert

Michal Hubert

Funkce

<span class="lighter">Michal</span> Hubert

Michal Hubert

Funkce

<span class="lighter">Michal</span> Hubert

Michal Hubert

Funkce

Spolupracujeme s odborníky z České zemědělské univerzity, kterou jsem sám studoval. Hlavním smyslem naší spolupráce je vyzkoušet, jak se sazeničky chovají při aquaponickém a hydroponickém pěstování a jak budou odolné ve skutečném lesním porostu.
Michal Hubert zrůst
Spoluzakladatel firmy České stromy s.r.o.

Chci investovat
do českých stromů

Po odeslání vaší zprávy se vám ozveme co nejdříve. Něco se pokazilo? Volejte +420 725 588 158.

Vydělejte s námi na přeměně českých lesů

Hledáte smysluplnou investiční příležitost s jistotou stabilního zhodnocení? Chcete se podílet na obnově českých lesů?